Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Универзални ножици (нерѓосувачки челик) Procut P2 6.0″ KAYPRO

Цена: 3,650 ден

Најавете се за салонска цена

Сечило во облик на меч, за изедначено шишање. Ергономски рачки.

 

SKU: KPS005 Категории , Ознаки: , ,

Сечило во облик на меч, за изедначено шишање. Ергономска рачка.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROCUT-P2-6.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top