Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Црни ножици со циркон (титаниум) Art Black 6.0″ KAYPRO

Цена: 9,300 ден

Најавете се за салонска цена

високо-професионални ножици со цветен принт и испакнато сечило

SKU: KPS019 Categories: , Tags: , ,

Црни ножици од нерѓосувачки челик со циркон, обложени со титаниум. Испакнато сечило, за безпрекорно рамно шишање.

 

Модел: FORBICI-KPS-ART-BLACK 6.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни ножици со циркон (титаниум) Art Black 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни ножици со циркон (титаниум) Art Black 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top