Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Barber 6.0″ KAYPRO

Цена: 9,300 ден

Најавете се за салонска цена

Ножици за ретчење, со 35 прецизни сечила. Полу-ергономска рачка.

 

 

 

 

SKU: KPS012 Categories: , Tags: , ,

Ножици за ретчење, со 35 прецизни сечила. Полу-ергономска рачка.

 

Модел: FORBICE-KPS-GIL-BARBER-6.0″

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Barber 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Barber 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top