Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

TERMIX C.ramic – Керамичка + јонска четка

Цена: 590 ден990 ден

Најавете се за салонска цена

TERMIX Ceramic Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса.

TERMIX Ceramic Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса.
Не го електризира и оштетува влакното. Керамиката рамномерно ја распределува топлината, го намалува времето на сушење и ја продолжува трајноста на фризурата.
Јонската компонента, спречува оштетување на косата и додава дополнителен сјај и мекост на влакното.

  • Еластични влакна, отпорни на топење од топлина.
  • Распоредот на влакната под агол од 90° подобро пенетрираат во косата
  • Лесен дизајн за безгрижно стилизирање
  • Ергономски дизајн
  • Водоотпорна

 

Product Cat

,

Дијаметар

17mm, 23mm, 28mm, 32mm, 37mm, 43mm, 60mm

Scroll to top