Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Работна престилка за фризер LAKME

Цена: 580 ден

Најавете се за салонска цена

црна, водоотпорна престилка од PVC, за заштита на облеката на фризерот

Црна, водоотпорна престилка од PVC, за заштита на облеката на фризерот и професионален изглед.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top