Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko NATURAL 912

Цена: Original price was: 1,800 ден.Current price is: 1,440 ден.

Најавете се за салонска цена

нежни трепки од 100% природно влакно 

7 x D'Eyeko NATURAL 912

нежни трепки од 100% природно влакно 
Категорија Ознаки: , ,

Меки, лесни и со нежен изглед.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top