Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за тело – Creamfoliant ANESI 200мл.

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

Механички кремаст ексфолиатор со семки од кајсија

Механички кремаст ексфолиатор со семки од кајсија

  • Атомизираните гранули го контролираат нивото на ексфолијација.
  • Не е неопходно плакнење и дополнителна инсталација на тушеви.
  • Содржи дробени семки од кајсија за механичка ексфолијација на кожата, а богатството од Каротен, витамин Ц и фолна киселина нудат антиоксидантни својства за борба против слободните радикали.
  • Се зголемува можноста за пенетрација на активните состојки од третманот.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пилинг за тело – Creamfoliant ANESI 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пилинг за тело – Creamfoliant ANESI 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top