Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за тело – Creamfoliant ANESI 200мл.

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

Механички кремаст ексфолиатор со семки од кајсија

SKU: 6387 Категории , Ознаки: , ,

Механички кремаст ексфолиатор со семки од кајсија

  • Атомизираните гранули го контролираат нивото на ексфолијација.
  • Не е неопходно плакнење и дополнителна инсталација на тушеви.
  • Содржи дробени семки од кајсија за механичка ексфолијација на кожата, а богатството од Каротен, витамин Ц и фолна киселина нудат антиоксидантни својства за борба против слободните радикали.
  • Се зголемува можноста за пенетрација на активните состојки од третманот.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top