Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Анти-перспирантен крем за стапала (против потење) BELFEET 100 мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

Ги спречува потењето и лошата миризба (спречува појава на габички)

SKU: 6413/1 Категорија Ознаки: , , ,

Хидратантен крем со брза апсорпција, што го контролира потењето и ја
спречува лошата миризба, без да остава масно чуство на нозете.

 • Го стимулира дишењето на кожата на нозете
 • Ги спречува потењето и лошата миризба
 • Спречува пролиферација на габички и бактерии
 • Ја навлажнува кожата

Активни состојки:

 • Алуминиум сескихлоридат: Деодорантната сол го апсорбира вишокот на пот,
  оставајќи ги нозете освежени и без лоша миризба.
 • Масло од Чајно Дрво: екстракт од Австралиско легендарно дрво, со неверојатно
  прочистувачко, регенеративно, балансирачко и анти-бактериско дејство.
  Ги спречува распаѓањето на потта и формирањето на габички.
Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top