Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за нозе (за циркулација) BELFEET 500мл

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

против отоци и воспаленија на нозете (ја подобрува циркулацијата)

SKU: 6415 Category: Tags: , ,

Специјален крем за изморени нозе, со моментално чувство на олеснување.

 • Ја подобрува циркулацијата и го елиминира покачениот капиларен притисок.
 • Ги намалува воспалението во нозете, зглобовите и стапалата.

Активни состојки:

 • Чемпрес: ги зацврстува вените и е одличен анти-септички тоник
 • Див костен: богат со флавоноиди кои ја зголемуваат еластичноста на капиларите и
  ја подобруваат повратната циркулација
 • Гинко Билоба: содржи флавоноиди кои ги неутрализираат слободните радикали и
  воедно придонесува за избегнување на запушувањето на крвните садови,
  влијае на поголемата проточност на капиларно ниво.
 • Семки од грозје: богато со флавоноиди со антиоксидантни особини
Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за нозе (за циркулација) BELFEET 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за нозе (за циркулација) BELFEET 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top