Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – руменило

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M007 Категорија Ознаки: , ,
Maike руменило

01 DAHLIA, 02 SUNRAY, 03 BISQUIT, 04 CORAL

Scroll to top