Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Топ 10 балсам за обликување и нега (10 во 1) LAKME 150мл

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

➊ Кадифена коса ➋ Брилијантен сјај ➌ Фриз контрола ➍ UV заштита ➎ Заштита од влага ➏ Хидратација ➐ Заштита од топлина (пеглање/фенирање/фигаро) ➑ Заштита на бојата ➒ Отплеткува ➓ Третман на раздвоени врвови

 

 

 

Креира перфектен финиш за здрава коса, со микро-светки. Не се одмива.

ФАКТОР НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0
ТИП НА КОСА: За сите типови коса.
МИРИС: Свежо цветно буке фрезија со ноти на дрвен и бел мошус.

Активни состојки:

Velsil: Кадифен допир.
Covapearl: Брилијантен сјај.
Styleze (Патентиран мултифункционален полимер): Контрола на разлетаност. Отпрност на влага. Заштита од топлина при стајлинг.
Свилен комплекс: Хидрира. Го олеснува расчешлувањето. Ја заштитува бојата.
Силиконски комплекс: Ги обновува оштетените врвови.
Катјонски УВ филтер: УВ заштита.

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Нанесете го ТОП ТЕН на влажна коса по секое миење. За величествена коса.
АПЛИКАЦИЈА: Нанесете рамномерно на влажна коса и продолжете со стајлингот. Не се плакне.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top