Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Био-Арган шампон за коса LAKME 300мл

Цена: 480 ден

Најавете се за салонска цена

хидратантен шампон за коса (спречува сушење), ја зачувува бојата

Хидратантен шампон за коса со 100% Био-Арганово масло. Без Сулфати.

Предности:

  • ​Спречува сушење на косата
  • Ја зачувува бојата
  • Нежен за косата
  • Косата лесно се обликува
  • Без Сулфати
  • За сите типови на коса
Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био-Арган шампон за коса LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био-Арган шампон за коса LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top