Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Био-Арган шампон за коса LAKME 300мл

Цена: 480 ден

Најавете се за салонска цена

хидратантен шампон за коса (спречува сушење), ја зачувува бојата

SKU: LK024 Категории , Ознаки: , , ,

Хидратантен шампон за коса со 100% Био-Арганово масло. Без Сулфати.

Предности:

  • ​Спречува сушење на косата
  • Ја зачувува бојата
  • Нежен за косата
  • Косата лесно се обликува
  • Без Сулфати
  • За сите типови на коса
Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top