Органски шампон за секојдневна употреба INSIGHT 400мл.

Благ шампон за секојдневна употреба. Ревитализира и ја враќа виталноста. Енергиизра, ја храни косата и хидрира.

Сподели

Благ шампон за секојдневна употреба. Ревитализира и ја враќа виталноста. Енергизира, ја храни косата и хидрира.

Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Органски шампон за секојдневна употреба INSIGHT 400мл.
Product Cat

Brand

Insight

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.