Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органска маска за секојдневна употреба INSIGHT 250мл.

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

Енергизира, храни и хидрира. Дава извонреден сјај и еластичност на косата.

Енергизира, храни и хидрира. Дава извонреден сјај и еластичност на косата.

Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици.

Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 5-10мин. и добро се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органска маска за секојдневна употреба INSIGHT 250мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органска маска за секојдневна употреба INSIGHT 250мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top