Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Anti-Yellow шампон за неутрализација на жолти тонови (за бебешко руса коса) KAY PRO 1000мл

Цена: 540 ден

Најавете се за салонска цена

За седа, осветлена коса- шатирана, бланширана коса

Сакаш да бидеш BabyBlond?

KAY PRO Anti-Yellow, шампон што го редуцира жолтиот пигмент  (за седа, осветлена коса- шатирана, бланширана).  Со инјектиран екстракт од винова лоза и протеини од свила.

Неутрализирачкиот виолетов пигмент го потиснува несаканото жолтило кај плавите коси.

Product Cat

Scroll to top