СЕТ: Шампон + Маска за одржување на Виолетови нијанси LAKME

микро-пигментација со лаванда за зачувување на виолетова боја на коса

Сподели

Формулата на ULTRA RED линијата е збогатена со Екстракти од Лаванда со богат состав од калциум и одлични хидратантни свосјтва за да го компензира
губитокот на боја. Со користењето на оваа линија ќе го вратите сјајот и здравјето,
како и тоновите на боената коса со црвени и махагони нијанси.
Сетот содржи шампон и маска за коса.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко во влакното
враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Екстракт од корали: Хидратација, обновување и заштита на влакното, за мека коса со жива боја
Семки од Индиски Гуар: кондиционирање и заштита
Церамиди: обновување на оштетените влакна

СЕТ: Шампон + Маска за одржување на Виолетови нијанси LAKME
Product Cat

,

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.