Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ: Шампон + Маска за одржување на Виолетови нијанси LAKME

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

микро-пигментација со лаванда за зачувување на виолетова боја на коса

SKU: LTD06 Категории , Ознаки: , , ,

Формулата на ULTRA RED линијата е збогатена со Екстракти од Лаванда со богат состав од калциум и одлични хидратантни свосјтва за да го компензира
губитокот на боја. Со користењето на оваа линија ќе го вратите сјајот и здравјето,
како и тоновите на боената коса со црвени и махагони нијанси.
Сетот содржи шампон и маска за коса.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко во влакното
враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Екстракт од корали: Хидратација, обновување и заштита на влакното, за мека коса со жива боја
Семки од Индиски Гуар: кондиционирање и заштита
Церамиди: обновување на оштетените влакна

Product Cat

,

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top