Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

SANYKAY БОЈА ЗА КОСА ЗА 10МИН.

Цена: 230 ден

Најавете се за салонска цена

се нанесува во сооднос боја-хидроген 1:2

 

SKU: SNxxx Category: Tags: , ,

Крем за боење на косата со АНТИБАКТЕРИСКИ комплекс и НАМАЛЕНО време на апликација на САМО 10мин.

Иновативната формула од последна генерација, истражувањата на активните компоненкти, козметичката текстура и неверојатните перформанци, ја прават оваа боја ексклузивна и уникатна.

SANYKAY содржи 85-90% состојки од растително потекло, ја развива бојата за само неколку минути, максимално безбедно и со целосна заштита.

 • БЕЗ Амониак
 • БЕЗ Парабени
 • БЕЗ Парафини
 • БЕЗ Силикони
 • БЕЗ Полиокситилен
 • БЕЗ PPD
 • Тестирано на Никел

Резултатот е ИНТЕНЗИВНАПРИРОДНА боја со ВИСОК СЈАЈ!

Сетот содржи:

 • 1 туба боја 60мл.
 • 1 шише активатор 60мл.
 • Кондиционирачки шампон за боена коса
 • Ракавици
 • Инструкции за употреба

Погледнете го видеото: https://youtu.be/wGE-g3uyZqg

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SANYKAY БОЈА ЗА КОСА ЗА 10МИН.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SANYKAY БОЈА ЗА КОСА ЗА 10МИН.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top