Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

TERMIX Nature – револуционерна четка

Цена: 750 ден1,150 ден

Најавете се за салонска цена

Прва четка за коса која постигнува почист, поздрав воздух. TERMIX лансира алатка способна да се бори против климатските промени на пазарот.

SKU: TX25 Категории , Ознаки: , , ,

Голема технолошка револуција

Прва четка за коса која постигнува почист, поздрав воздух. TERMIX лансира алатка способна да се бори против климатските промени на пазарот.

Линијата на четки за коса Termix Professional Nature е направена со иновативен природен материјал, кој нуди каталитички својства кои овозможуваат апсорпција на штетните гасови во корисни соединенија, придонесувајќи за прочистување на воздухот со намалување на концентрацијата на овие загадувачи во неговата околина.

Овој процес на конверзија е константен, дење и ноќе, елиминирајќи секаков вид на контаминација штетна за кожата и луѓето, без потреба од надворешни извори да ја активираат.

 

 

Product Cat

,

Дијаметар

17mm, 23mm, 28mm, 32mm, 37mm, 43mm, 60mm

Scroll to top