Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

ARDELL DEMI WISPIES

Цена: Original price was: 240 ден.Current price is: 168 ден.

Најавете се за салонска цена

нежни трепки, накрсно поставени (двослојни)

SKU: ARWis Категории , , Ознаки: , ,
Scroll to top