Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шумливи таблети x25 (купка за педикир) BELFEET 10 гр

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

ја подготвува кожата за третман и благо ја активира циркулацијата

SKU: 6409 Category: Tags: , ,

Подгответе купка за нозе и ставете една таблета во водата.
Длабински ја чисти кожата, дава чувство на олеснување и релаксација,
ја подготвува кожата за третман и благо ја активира циркулацијата.

Активни состојки:

  • Лимонска киселина: Алфа Хидроксилана киселина која ги елиминира мртвите клетки, хидрира и ја омекнува кожата
  • Артемис: Анти-инфламаторно дејство, иделано за смирување на мускулите и болки во зглобовите
  • Мента пиперита: една од најценетите есенции која има исклучително дренажно и антисептичко дејство.
    Ја стимулира циркулацијата, го подобрува снабдувањето со кислород и хранливи материи,
    а го подобрува чистењето од отпадни материи.
  • Сибирски бор: врши дренажа на ткивата.
Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шумливи таблети x25 (купка за педикир) BELFEET 10 гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шумливи таблети x25 (купка за педикир) BELFEET 10 гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top