Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ Сепаратор за прсти на стапалата BELFEET x2

Цена: 40 ден

Најавете се за салонска цена

Сепаратор за прецизно лакирање и обликување на ноктите на нозете.

SKU: 6550 Category: Tags: , ,

Сепаратор за прецизно лакирање и обликување на ноктите на нозете.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ Сепаратор за прсти на стапалата BELFEET x2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ Сепаратор за прсти на стапалата BELFEET x2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top