Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Рамни цангли (хромирани) BELFEET

Цена: 750 ден

Најавете се за салонска цена

за рамно облукување на ноктот

SKU: 6430 Category: Tags: , ,
Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Рамни цангли (хромирани) BELFEET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Рамни цангли (хромирани) BELFEET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top