Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло од чајно дрво (анти-бактериско) 15мл

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

за смирување на воспаленијата на стапалата (интензивна арома-терапија)

SKU: 6442 Category: Tags: , , ,

Маслото од чајно дрво е ценето по неговите прочистувачки карактеристики.
Рачно берено на секои 12 часа, за да се зачуваат лековитите својства на маслото.

  • Чиста есенција од чајно дрво
  • Значително го редуцира црвенилото
  • Делува Анти-Бактериски

За неодоливи стапала!

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло од чајно дрво (анти-бактериско) 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло од чајно дрво (анти-бактериско) 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top