Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за нозе (разладувачки ефект) BELFEET 500мл

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

формула со ментол, за интензивно освежување на стапалата

SKU: 6420 Category: Tags: , ,

Освежува и ослободува од тегоби, со моментален разладувачки ефект на нозете и стапалата.

Се нанесува со масажа за лимфна дренажа.
Формула која лесно се апсорбира и не остава масни траги.

Активни состојки:
Ментол, Костен, Чемпрес, Гинко Билоба.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за нозе (разладувачки ефект) BELFEET 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за нозе (разладувачки ефект) BELFEET 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top