Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за чувствителни делови (ЧЕКОР 2: Масажа на стапало) CRISNAIL 600мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

масажа на најчувствителните делови од стапалото

SKU: 6434 Category: Tags: , ,

Пилинг за чувствителни делови од стопалото

Алое Вера – ја подобрува циркулацијата, смирува и во исто време ревитализира. Извонредна заштита на дермисот.
Комплекс од амино киселини, елементи во трагови и витамини Б12, Б6, Б5, А и Ц кои ја регенерираат клетките и сите нивоа на кожата.
Полиетиленски микротопчиња кои делуваат како ексфолиатори со вршење на масажата

Начин на употреба:

Се нанесува на мокро стопало и се врши масажа. Се плакне со вода.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пилинг за чувствителни делови (ЧЕКОР 2: Масажа на стапало) CRISNAIL 600мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пилинг за чувствителни делови (ЧЕКОР 2: Масажа на стапало) CRISNAIL 600мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top