Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за чувствителни делови (ЧЕКОР 2: Масажа на стапало) CRISNAIL 600мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

масажа на најчувствителните делови од стапалото

SKU: 6434 Категорија Ознаки: , ,

Пилинг за чувствителни делови од стопалото

Алое Вера – ја подобрува циркулацијата, смирува и во исто време ревитализира. Извонредна заштита на дермисот.
Комплекс од амино киселини, елементи во трагови и витамини Б12, Б6, Б5, А и Ц кои ја регенерираат клетките и сите нивоа на кожата.
Полиетиленски микротопчиња кои делуваат како ексфолиатори со вршење на масажата

Начин на употреба:

Се нанесува на мокро стопало и се врши масажа. Се плакне со вода.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top