Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сол од Индиски океан (ЧЕКОР 1: Чистење и релаксација) CRISNAIL 600мл

Цена: 720 ден

Најавете се за салонска цена

темелно ги чисти стапалата и ги подготвува за третман

SKU: 6433 Category: Tags: , ,

Купка за нозе:

  • Чисти и ги енергизира стапалата благодарејќи на смирувачкиот, хидратантен и ултра хранлив ефект
  • Ја подобрува циркулацијата
  • Присуството на минерали и есенцијални масла го зголемуваат терапевтското дејство на купката
  • Аромата на индискиот океан го зголемува задоволството и релаксирачката атмосфера

Начин на употреба:

Ставете од солта во топла вода во кадичка за педикир.

Ставете ги нозете и правете нагорна масажа за уживање во океанската арома.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сол од Индиски океан (ЧЕКОР 1: Чистење и релаксација) CRISNAIL 600мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сол од Индиски океан (ЧЕКОР 1: Чистење и релаксација) CRISNAIL 600мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top