Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чизмички за парафински третман (фротирски) x1

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

со ефект на мини-сауна (парафинот и витамините, влегуваат длабоко во епидермисот и го лечат оштетеното ткиво)

SKU: 6257 Categories: , Tags: , ,

Чизмички за парафински третман (Фротирски чорапи за интензивен парафински третман.

Материјалот е мек и пријатен за кожата, и делува како микро-сауна

(парафинот и витамините, влегуваат длабоко во епидермисот и го лечат оштетеното ткиво).

Добивате нова кожа: мазна, подмладена и мека на допир.

 

Product Cat

,

Brand

Depileve

Препорачани производи

Scroll to top