Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пилинг за нозе (не се измива) BELFEET 200 мл

Цена: 470 ден

Најавете се за салонска цена

ја измазнува и омекнува текстурата на кожата, прави подготовка за третман

SKU: 6401 Категорија Ознаки: , ,

Ги отстранува мртвите клетки и ја стимулира регенерацијата на новите.
Ја измазнува и омекнува текстурата на кожата, ја подобрува пенетрацијата на активните состојки
што ќе се користат понатаму во третманот, ја подобрува микроциркулацијата
и ја забрзува елиминацијата на токсините.

Има богата содржина на каротени, Витамин Ц и фолна киселина
кои делуваат како силни антиоксиданси.

По неговото користење не е потребно да се мијат нозете,
само масирајте додека не се впие целиот производ.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top