Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Разладувачки крем за стапала (Cool ефект) BELFEET 100 мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

со моментален разладувачки ефект на нозете и стапалата

SKU: 6420/1 Category: Tags: , ,

Освежува и ослободува од тежина, со моментален разладувачки ефект на нозете и стапалата.

Се нанесува со масажа за лимфна дренажа.
Формула која лесно се апсорбира и не остава масни траги.

Активни состојки:
Ментол, Костен, Чемпрес, Гинко Билоба.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Разладувачки крем за стапала (Cool ефект) BELFEET 100 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Разладувачки крем за стапала (Cool ефект) BELFEET 100 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top