Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Разладувачки крем за стапала (Cool ефект) BELFEET 100 мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

со моментален разладувачки ефект на нозете и стапалата

SKU: 6420/1 Категорија Ознаки: , ,

Освежува и ослободува од тежина, со моментален разладувачки ефект на нозете и стапалата.

Се нанесува со масажа за лимфна дренажа.
Формула која лесно се апсорбира и не остава масни траги.

Активни состојки:
Ментол, Костен, Чемпрес, Гинко Билоба.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top