Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за нозе (за сува кожа) BELFEET 500мл

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

за длабинско потхранување на многу сува кожа

SKU: 6418 Category: Tags: , ,

Балансирана, хранлива и хидратантна крема за нозе.

 • Ја освежува уморната кожа од надворешни влијанија.
 • Го лечи оштетеното, дехидрирано ткиво.
 • Длабински ја хидрира кожата.

Активни состојки:

 • Семе од коноп: исклучително богато со Витамин Е и есенцијални масни киселини,
  со векови познато по својата хранливост, хидратантни и регенеративни својства.
 • Cupuacu: дрво од Бразил кое има плод богат со масла со висока хранлива и
  репарирачка вредност. Моментално ја елиминира грубата кожа.
 • Шеа путер: Богато со триглицериди и масни киселини за длабинско
  потхранување на сувата кожа и подмладување.
Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за нозе (за сува кожа) BELFEET 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за нозе (за сува кожа) BELFEET 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top