Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Потхранувачки крем за стапала (за многу сува кожа) BELFEET 100 мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

ја репарира оштетената кожа на стапалата

SKU: 6418/1 Категорија Ознаки: , ,

Балансирана, хранлива и хидратантна крема за нозе.
Ја репарира оштетената и ја освежува девитализираната кожа од надворешните влијанија.
Ја балансира и ја доведува до оптимално ниво на хидратација.

Активни состојки:

  • Семе од коноп: исклучително богато со Витамин Е и есенцијални масни киселини,
    со векови познато по својата хранливост, хидратантни и регенеративни својства.
  • Cupuacu: дрво од Бразил кое има плод богат со масла со висока хранлива и репарирачка вредност.
    Моментално ја елиминира грубата кожа.
  • Шеа путер: Екстракт од големо Афричко дрво Шеa. Богато со триглицериди и масни киселини
    што идеално се вклопуваат во третманите за сува кожа.
Product Cat

Scroll to top