Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Благотворен крем за уморни стапала BELFEET 100 мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

Ја подобрува циркулацијата и го елиминира покачениот капиларен притисок

SKU: 6415/1 Category: Tags: , ,

Специјален крем за изморени нозе. По нанесувањето, веднаш дава чуство на олеснување.
Ја подобрува циркулацијата и го елиминира покачениот капиларен притисок.
Ги намалува воспаленијата на нозете, зглобовите и стапалата.

Активни состојки:

  • Чемпрес: ги зацврстува вените и е одличен анти-септички тоник.
  • Див костен: богат со флавоноиди што ја зголемуваат еластичноста
    на капиларите и ја подобруваат повратната циркулација.
  • Гинко Билоба: содржи флавоноиди, ги неутрализираат слободните радикали и
    истовремено помага да се избегне запушување на крвните садови
    (влијае на поголемата проточност на капиларно ниво).
  • Семки од грозје: богато со флавоноиди (анти-оксиданс).
Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Благотворен крем за уморни стапала BELFEET 100 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Благотворен крем за уморни стапала BELFEET 100 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top