Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Купка за раце CRISNAIL 28 таб

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

Растворливи соли со календула, лимон и алги, за избелување и чистење на ноктите

 

Купка за раце – шумливи таблети на растворливи соли со календула, лимон и алги, за избелување и чистење на ноктите.

Арома терапија, за релаксирање на клиентот.

 

Пакување: 28 парчиња

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top