Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Купка за раце CRISNAIL 28 таб

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

Растворливи соли со календула, лимон и алги, за избелување и чистење на ноктите

 

SKU: 6781 Категории , Ознаки: , ,

Купка за раце – шумливи таблети на растворливи соли со календула, лимон и алги, за избелување и чистење на ноктите.

Арома терапија, за релаксирање на клиентот.

 

Пакување: 28 парчиња

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top