Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кератин третман KAYPRO 100мл

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

Реструктурирачки третман со кератин за хемиски третирана и оштетена коса

Реструктурирачки третман со кератин за хемиски третирана и оштетена коса.

Ги обновува и ги заштитува краевите на косата без да додава тежина. Го полни влакното, а истовремено му дава мекост и сјајност.

 

Начин на употреба: Се нанесува мала количина на мокра или сува коса. Не се измива.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top