СЕТ: 12 x D’Eyeko LENGHTENING 915
Попуст!

изразено долги трепки со нежен изглед од 100% природно влакно 

12 x D'Eyeko LENGHTENING 915

изразено долги трепки со нежен изглед од 100% природно влакно 
Категории: Tags: , ,
Сподели

Меки, лесни и со природен изглед, издолжување.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

СЕТ: 12 x D’Eyeko LENGHTENING 915
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.