Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko TRENDY (двојни) 2002

Цена: 1,680 ден

Најавете се за салонска цена

двослојни, густи кратки влакна со густ, ретро облик 

12 x D'Eyeko TRENDY (двојни) 2002

двослојни, густи кратки влакна со густ, ретро облик 

Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.
Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​

Product Cat

Scroll to top