Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko TRENDY 916

Цена: Original price was: 1,000 ден.Current price is: 900 ден.

Најавете се за салонска цена

нежни трепки со средна должина 

12 x D'Eyeko TRENDY 916

нежни трепки со средна должина 
Категорија Ознаки: , ,

Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.
Заведи го дур да трепнеш! ​

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top