Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko TRENDY (двојни) 2001

Цена: Original price was: 1,860 ден.Current price is: 1,680 ден.

Најавете се за салонска цена

двослојни трепки со форма на мачкини очи 

12 x D'Eyeko TRENDY (двојни) 2001

двослојни трепки со форма на мачкини очи 
Категорија Ознаки: , ,

Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.
Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​

Product Cat

Scroll to top