Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko TRENDY (тројни) 3002

Цена: Original price was: 2,520 ден.Current price is: 2,280 ден.

Најавете се за салонска цена

трослојни, густи трепки со суптилни издолжувања низ целата линија на окото

12 x D'Eyeko TRENDY (тројни) 3002

трослојни, густи трепки со суптилни издолжувања низ целата линија на окото
Категории , Ознаки: , ,

Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.
Трослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top