СЕТ: 12 x D’Eyeko DOUBLE 2006
Попуст!

двослојни трепки со изразени продолжетоци, од 100% природно влакно 

12 x D'Eyeko DOUBLE 2006

двослојни трепки со изразени продолжетоци, од 100% природно влакно 
Сподели

Меки, лесни и двојно обложени.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

СЕТ: 12 x D’Eyeko DOUBLE 2006
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.