Концентрат за тело CERAZYME® DNA 30мл

Цена: 190 ден

Најавете се за салонска цена

серум за тело со Anti-Age активни состојки (се нанесува пред восокот)

Специјален Серум за третман на тело што успешно се бори против ефектите
од предвремено стареење: закиселување, губење на густината на кожата, сувост,
темни дамни и дехидрираност. Исто како и формулата за лице и интима, текстурата и
молекуларната тежина на активните состојки е совршена, за да може да навлезе во најдлабоките
слоеви на кожата, благодарение на топлината на CERAZYME ®DNA восокот.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
• Коензим Q10
• Морски DNA нишки
• Природен навлажнувачки фактор
• Семе од булка

ЕФЕКТИ:
• Хидрира длабински, ја подобрува еластичноста и сјајот на кожата
• Обезбедува виталност на ткивото
• Ја реконструира кожата
• Ја затегнува и обликува силуетата
• Ги згуснува ткивата
• Спречува предвременото стареење

Product Cat

, ,

Brand

Anesi, Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Концентрат за тело CERAZYME® DNA 30мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Концентрат за тело CERAZYME® DNA 30мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top