Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крема за раце CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 50мл

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена

крема за раце, за чиста кожа и изедначување на тенот

Крема за раце, за изедначување на тенот. Содржи комплекс на природна база Gatuline@ Spot-Light (екстрахиран од киви и багрем). Овој комплекс, се бори против темните дамки и постепено целосно ги чисти. Нежно осветлува и го изедначува тенот, неинвазивно и на сосема природен начин. Збогатен со инфузија од Шеа путер, ја хидрира и храни кожата (станува свилена на допир).

Намена: Особено се препорачува за остарени раце, склони на пеги и флеки. Штити од UV зраци, што се главна причина за пигментација. Ја разградува и најтемната пигментација од длабоките слоеви на кожата.

 

 

Product Cat

Brand

Anesi, Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крема за раце CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крема за раце CERAZYME® Depilbright (за избелување) DEPILEVE 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top