Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Парафин Anti-Age тропикал DEPILEVE 900гр

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена

овошен парафин за подмладување на кожата (за маникир и педикир)

SKU: 6853 Категории , Ознаки: ,
Парафинот делува како термо маска и помага активните состојки
длабоко да навлезат во кожата (мини-сауна).Овошен коктел со масло од манго, витамин Е и Ф, за
интензивна хидратација и освежувачки мирис.
Резултатот е сјајна и подмладена кожа.
Product Cat

, ,

Brand

Anesi, Depileve

Scroll to top