Парафин Anti-Age тропикал DEPILEVE 2,7кг

овошен парафин за подмладување на кожата (за маникир и педикир)

 

Сподели
Парафинот делува како термо маска и помага активните состојки
длабоко да навлезат во кожата (мини-сауна).Овошен коктел со масло од манго, витамин Е и Ф, за
интензивна хидратација и освежувачки мирис.
Резултатот е сјајна и подмладена кожа.
Парафин Anti-Age тропикал DEPILEVE 2,7кг
Product Cat

, ,

Brand

Anesi, Depileve

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.