Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Парафин од праска за хидратација DEPILEVE 2,7кг

Цена: 2,200 ден

Најавете се за салонска цена

ја подобрува еластичноста на кожата и ја прави бебешки мазна (за маникир и педикир)

SKU: 6141 Категории , Ознаки: ,
Парафинот делува како термо маска и помага активните состојки
длабоко да навлезат во кожата (мини-сауна).
Опоен мирис на праска со витамин Е и масло од праска.
Со инфузија од масло од авокадо и цвет монои од Тахитите,
ја подобрува еластичноста на кожата и ја прави бебешки мазна.
Product Cat

,

Brand

Anesi, Depileve

Scroll to top