Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Парафин анти-оксидант од лаванда DEPILEVE 900гр

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена

анти-оксидант парафин за детоксификација на кожата (за маникир и педикир)

Парафинот делува како термо маска и помага активните состојки
длабоко да навлезат во кожата (мини-сауна).
Нова формула анти-оксидантен парафин со коноп и масло од гроздово семе.
Ја штити кожата од оштетување поради радијација и загадување.
Маслото од лаванда, дава сензуален, интензивен мирис и на клиентот
ќе му понудите вистинска релакс терапија.
Product Cat

,

Brand

Anesi, Depileve

Scroll to top