Парафин анти-септик од чајно дрво DEPILEVE 2,7кг

енергетски парафин за стимулирање на периферната циркулација (за педикир)

 

Сподели
Парафинот делува како термо маска и помага активните состојки
длабоко да навлезат во кожата (мини-сауна).
Енергетски парафин со анти-септички својства од чајно дрво.
Збогатен со есенцијални масла од мајчина душичка и ѓумбир,
ја стимулира периферната циркулација и длабоко ја омекнува кожата.
Парафин анти-септик од чајно дрво DEPILEVE 2,7кг
Product Cat

,

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.