Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Концентрат против целулит ANESI 10мл.

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

Моќен топлински концентрат во форма на ролон, што произведува удобно греење, без црвенило.

SKU: 6380/2 Category: Tags: , ,
Моќен топлински концентрат во форма на ролон, што произведува удобно греење, без црвенило.
Ја поттикнува липолизата во одредени области, акумилирани во масните ткива.
Комбиниран коктел од:
  • Sensi-hot (формула за топлина)
  • Regu-shape (формула за обликување)
  • Regu-slim (формула за слабеење)
ја поттикнува периферната циркулација
и ефикасно ги согоруваат акумулираните липиди.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Концентрат против целулит ANESI 10мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Концентрат против целулит ANESI 10мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top