Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за зацврстување- Aminofirm 200мл.

Цена: 1,170 ден

Најавете се за салонска цена

ТЕРМО-АКТИВНА КРЕМА ПРОТИВ ЦЕЛУЛИТ ANESI 200МЛ

SKU: 6386/1 Category: Tags: , , ,
Содржи голема доза на Centella Asiatica, еластин и органски силикон,  го надоместува недостатокот на цврстина и еластичност на кожата.
Со широк спектар на активни состојки од растително потекло, се произведува по најнова технологија и под строг надзор на сопствените лаборатории.
Нежна е за кожата на телото и ги буди сетилата.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за зацврстување- Aminofirm 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за зацврстување- Aminofirm 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top