Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за зацврстување- Aminofirm 200мл.

Цена: 1,170 ден

Најавете се за салонска цена

ТЕРМО-АКТИВНА КРЕМА ПРОТИВ ЦЕЛУЛИТ ANESI 200МЛ

SKU: 6386/1 Категорија Ознаки: , , ,
Содржи голема доза на Centella Asiatica, еластин и органски силикон,  го надоместува недостатокот на цврстина и еластичност на кожата.
Со широк спектар на активни состојки од растително потекло, се произведува по најнова технологија и под строг надзор на сопствените лаборатории.
Нежна е за кожата на телото и ги буди сетилата.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top