Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ампули за дренажа- Aminodren ANESI 20×10мл.

Цена: 1,290 ден

Најавете се за салонска цена

За третирање на мек и одематски целулит

SKU: 6384 Category: Tags: , ,

За третирање на мек и одематски целулит

  • Можност за јонизација и идеален за комбинирање со козметички апарати.
  • Врши дренажа, ослободување на ткивата и елиминација на токсините акумулирани во интерстицијалниот простор.
  • Делува на нуклеусот на адипоцитите (масните клетки) уништувајќи ги мастите.
  • Ја зголемува микро-циркулацијата и венската пропустливост.
  • Делува на ткивата со течности за решавање на проблемот со меко и сунгерасто ткиво.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ампули за дренажа- Aminodren ANESI 20×10мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ампули за дренажа- Aminodren ANESI 20×10мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top